uprawnienia azbestowe
Ostatnie wpisy 01/04/13
W dniu wczorajszym 26.04.2013 odbyło się szkolenie AZBESTOWE w Dąbrowie Górniczej. Przyjechali uczestnicy z odległych o ponad 150km miast. Było bardzo owocne, zadawane pytania w trakcie szkolenia pokazły że temat ten jest coraz popularniejszy. Niestety w trakcie szkolenia azbestowego z relacji uczestników wynikało że świadomość urzędników w urzędach gmin i w nadzorze budowlanym jest bardzo mała, a co za tym idzie nieprzestrzeganie prawa w zakresie bezpiecznego usuwania wyrobów zawierających azbest jest bardzo popularne. Niekompetencja urzędników niestety naraża zdrowie i życie pracowników firm budowlanych jak również inwestorów i mieszkańców budynków, z któych usuwany jest azbest.

Kliknij tutaj
Autor uprawnieniaazbestowe 12:45 30/04/13 | Komentarze (0)
Szkolenia z zakresu doboru i używania środków ochrony indywidualnej chroniących przed upadkiem z wysokości.

Adresowane dla pracowników różnych sektorów gospodarki narażonych na upadek z wysokości ,wśród których można wymienić: -budownictwo, -elektroenergetyka, -gospodarka wodno-kanalizacyjna, magazyny wysokiego składowania, -telekomunikacja, -telefonia komórkowa. – dekarstwo


Szkolenie organizowane zgodnie ze stanem prawnym 2012
Szkolenie prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów praktyków.Zajęcia mają na celu nauczenie samodzielnego i bezpiecznego poruszania się na wysokości z wykorzystaniem sprzętu asekuracyjnego oraz wykonywania pracy w podparciu. ponadto uczestnicy poznają podstawowe techniki ewakuacji z wysokości. Podczas wykładów teoretycznych omawiane są zagadnienia prawne w zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości ze zwróceniem uwagi na ocenę ryzyka zawodowego.


Dlaczego warto się szkolić? Najnowszy sprzęt, najnowsza wiedza, sprawdzone techniki, kultura prowadzonych szkoleń, wysokie kwalifikacje i doświadczenie instruktora. Mamy nadzieję, że warto. Inwestując w szkolenie inwestujesz w siebie.
Kliknij tutaj
Autor uprawnieniaazbestowe 01:24 26/04/13 | Komentarze (0)
SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO ZAJMOWANIA SIĘ ZABEZPIECZANIEM, KONSERWACJĄ I USUWANIEM WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST.

Adresowane do osób prywatnych jak i firm, które chcą zacząć przygodę z AZBESTEM.

Szkolenia w zakresie bezpiecznego używania i usuwania przedmiotów zawierających azbest

UPRAWNIENIA – szkolenie specjalistyczne

Osoba po ukończeniu takiego szkolenia otrzyma Certyfikat w języku polskim i angielskim honorowany na terenie całej Unii Europejskiej, który jest wydany zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Podstawa prawna: rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia Dz U. Nr. 216 poz. 1824 w sprawie zasad bhp przy zabezpieczaniu usuwaniu wyrobów zawierających azbest oraz programu szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania takich wyrobów.

W szkoleniu mogą wziąć udział:
◦pracodawcy,
◦osoby kierujące pracownikami,
◦pracownicy zaangażowani bezpośrednio z wykonywaniem tych prac,
◦osoby, które chcą zdobyć nowy zawód i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy,
◦inspektorzy nadzoru ze spółdzielni i zarządcy wspólnot mieszkaniowych

ZWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ SWOJĄ LUB FIRMY NA RYNKU BUDOWLANYM

Kliknij tutaj
Autor uprawnieniaazbestowe 12:01 15/04/13 | Komentarze (0)
Online: 0 Login i 39 Goście